"Modric është një fenomen"
Pëlqej
Luka Modric arriti të fitonte sonte në Londër çmimin e lojtarit më të mirë nga FIFA.

Por presidenti, Florentino Perez i ka thurur elozhe kroatit pas fitimit të çmimit.

"Modric ka treguar se ai është një fenomen, ai ka pasur çdo gjë për të konkurruar me Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin", ka thënë Perez. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2018, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori