Modriç flet për urinë e Realit dhe për spekullimet tek Milan
Një intervistë Luka Modriç ka folur për mënyrën e etjes së zakonit fitues të Realit të Madridit.

Kroati është ende në Zadar, teksa flet për sezonin e kaluar. "Kur fitoni diçka, një herë, dy herë, tri herë, dhe keni atë ndjenjë ... ju shtyn përsëri përpara," tha ai. "Ju doni të fitoni më shumë dhe gjithnjë e më shumë. Ne jemi në një klub që gjithnjë dëshiron të jetë më i miri, dëshiron të fitojë gjithçka që është e mundur dhe lojtarët kanë të njëjtat mendime."- tha kroati Modriç, Albeu.com.

Modriç u pyet dhe pë spekullimet me Milanin ku ai tha: "Milan është një ekip i madh, dëshiroj që sezonin e arshëm të jenë në Ligën e Kampionëve. Kam respekt për to, por vetëm kaq.". /albeu.com/
Shtuar më 08/07/2017, ora 09:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori