Modriç fton Bale te Reali
Pas Davor Suker, mbërrijnë të tjera këshilla për uellsianin e Tottenham Hotspur, Gareth Bale në lidhje me transferimin e tij të mundshëm te kampionët në fuqi të Spanjës, Real Madrid. Kësaj rradhe këshillat vijnë nga Luka Modriç, ish shok skuadre me uellsianin, i cili në një intervistë për "BBC Radio Uells" ka ftuar Bale ti bashkohet në Santiago Bernabeu.

"Besoj se duhet të luajë te Real Madrid dhe besoj se do të vijë. Do të ishte fantastike të luanim së bashku këtu. Është një lojtar fantastik", deklaroi kroati i "Los Blancos", Luka Modriç. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2012, ora 15:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori