Modric konfirmon qëndrimin e tij tek Tottenham
Luka Modric mesfushori i Tottenham Hotspur ka konfirmuar qëndrimin e tij tek Tottenham Hotspur edhe për disa vite të tjera pasi ai nuk ak plane për tu larguar nga Tottenham dhe ai ndihet i lumtur të luajë në kampionatin Anglez.

Modric në një intervistë për të përditshmen "Daily Mail", ka deklaruar se ndihet i lumtur të luajë për Tottenham por ai ka deklaruar një fakt që nuk ndihet i lumtur tek shikon Ligën e Kampioneve nga televizori.

Kjo ka qenë një farë sinjali se gjithçka mund të ndodhë edhe një largim i mundshëm tek ndonjë ekip që luan në Ligën e Kampioneve do të ishte mjaft i mundshëm. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2011, ora 18:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori