Modric: Nuk e prisja largimin e Zidane dhe Ronaldos
Mesfushori i Los Blancos, i cili ishte lidhur me një largim të tij në verë, ka pranuar se ai kurrë nuk kishte pritur që këto dy fytyra të largohen nga kryeqyteti spanjoll

Luka Modrc ka pranuar se ai “nuk e ka priturlargimin e Cristiano Ronaldos dhe Zinedine Zidane nga Real Madridi gjatë verës dhe nuk ka prit kaq shumë ndryshime në Santiago Bernabeu.

“Nuk kam pritur që të largohej as njëri nga këta dy; Nuk kam menduar që Zidane do të largohet e njëjtë edhe Ronaldo”, tha fillimisht Modric.

“Në fakt kur thashethemet për Cristianon u paraqiten, ne vëmë baste me njëri-tjetrin që ai do të rrinte, por të gjithë në fund vendosin për fatin e tyre”, u shpreh ai. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori