Modriç: Ronaldo nuk ikën
Mesfushori kroat i Real Madrid, Luka Modriç mendon se ylli i skuadrës Cristiano Ronaldo do të qëndrojë në "Santiago Bernabeu", edhe pse flitet për një largim të portugezit në fund të sezonit.

"Bisedat që kemi brenda klubit janë private, por nuk besoj se Ronaldo do të largohet. Ai është i lumtur këtu. Ronaldo është një nga lojtarët më të mirë që kemi dhe do të ishte mëkat që ta humbisnim", deklaroi Luka Modriç. /albeu.com/
Shtuar më 09/02/2013, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori