Modriç, synim i Interit dhe Juventusit
Juventus është vënë pas mesfushorit të Tottenhamit, Luka Modriç. Lajmi është konfirmuar nga drejtori i Juventusit, Beppe Marotta gjatë një intervistë për "Corriere dello Sport".

"Modriç është një lojtar interesant, dhe është e vërtetë së ne jemi të interesuar për të": tha Marotta.

Për mesfushorin kroat që po kalon një nga sezonet më të mirë në karrierën e tij nën drejtimin e Redknapp interesim ka shprehur edhe skuadra kampione e Italisë, Inter. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2011, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori