Modriç tek Interi? Drejtori i Realit shuan zërat
"Sky Sport Italia" ishin ndër të parët që hapën polemikat e një largimi të mundshëm të Luka Modric nga Real Madrid drejt Seria A, pranë Interit.

Por tashmë ka qënë drejtori i Real Madrdit, Emilio Butragueno i cili ka thënë se “Luka Modric nuk ka asnjë problem dhe se ai është i lumtur për të vazhduar me Real Madridin”.

Megjithatë merkatoja në Spanjë mbyllet më 31 gusht dhe ka ende kohë për të dhënë fjalën e fundit. /albeu.com/

Shtuar më 16/08/2018, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori