Mohamed Salah beson se do të jetë gati për në Kupën e Botës

Ylli i Liverpool, Mohamed Salah beson që ai do të jetë gati për Kupën e Botës pavarësisht se ai u lëndua rënë në finalen e UEFA Champions League që e fitoi Real Madridi.

Sulmuesi shpreson se do ja dal dhe do të shërohet me kohë dhe do të arrij që të luaj në këtë event të madh sportiv.

Këtë besim ai e ka shprehur në një postim që e ka bërë në rrjetet sociale.

Pavarësisht parashikimeve, jam i bindur që do të jem në Rusi dhe do ju bëj të gjithëve krenar. Mbështetja dhe dashuria që ma dhatë është forca që më është nevojitur”, ka shkruar Salah.
Shtuar më 27/05/2018, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori