Mohamed Salah tregon ambiciet që ka për klubin nga Mersysides
Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah ka vendosur synimet e tij në fitoren e titujve me klubin nga "Anfield Road".

Egjiptiani ndërkombëtar është golashënuesi më i mirë i momentit në Premier League, po asq sa Harry Kane më 15 dhe dëshiron të shtojë ambiciet e tij, shkruan Albeu.com.

Në një intervistë për Sky Sports News, Salah tha: "Unë dua të fitoj tituj këtu, kam adhue këtu për të fituar tituj - për të fituar diçka për klubin, për ne, për tifozët.

"Dua të fitoj diçka këtu, po punojmë shumë çdo ditë për të fituar diçka. Jam i sigurt se do të fitojmë diçka këtë vit". u shpreh sulmuesi këbmëshpejt

Salah, i cili u bashkua në verë nga Roma, ka formuar një partneritet të fuqishëm me Philippe Coutinho, Roberto Firmino dhe Sadio Mane në Liverpool. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2017, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori