Moldavi - Shqipëri, formacionet zyrtare: Ka ndryshime në mesin e fushës (FOTO LAJM)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Moldavisë dhe Shqipërisë.

Pas humbjes 1-0 nga Turqia në fund të ndeshjes, e pamerituar – Shqipëria do të kërkojë patjetër fitore sonte kundër Moldavisë, për t’i mbajtur gjallë shpresat të paktën matematikisht për kualifikim në Euro 2020.

Reja ka bërë ndryshime vetëm në mesin e fushës.
Shtuar më 14/10/2019, ora 19:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori