Molotov në fushë, plagosen futbollistët (VIDEO)
Një episod i turpshëm ka ndodhur në futgbollin qipriot gjatë ndeshjes Anorthosis-Omonia Nicosia. Tifozët e skuadrës mike, të irrituar nga vonesat e lojës për shkak të dëmtimit të një futbollisti, kanë lëshuar drejt tij dhe stafit mjekësor që po kujdesej për të një fishekzjarr, gjë që shkaktoi jo pak probleme në fushë.

Stfi mjekësor dhe futbollistët që ishin aty pranë u rrëzuan të tokë duke trembur këdo që e ndiqte ndeshjen nga stadiumi apo televizioni.

Fatmirësisht asnjë problem për protagonistët e ngjarjes por ndeshja u pezullua për 10 minuta duke dhënë një shembull shumë të shëmtuar dhe të turpshëm për miliona personat që e shohin në internet. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2012, ora 15:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori