Momente tensioni, mbrojtësi tallet keq me sulmuesin (VIDEO)

Pëlqej
Edhe pse vetëm një ndeshje miqësore, nuk ka kaluar pa tensione sfida mes shteteve fqinje, si Amerikës dhe Meksikës.

Në minutën e 65 të takimit, mbrojtësi amerikan Mat Miazga, u përfshi në një duel me kundështarin e tij Diego Lainez.

Mbrojtësin shtatlartë nuk e mbajtën nervat, dhe në këtë moment, i drejtohet kundërshtarit me dorë, duke i përmendur faktin se është i shkurtër, dhe nuk mund të kapet me të.

Diçka e tillë solli edhe irritimin e të gjithë lojtarëve të tjerë, gjë që krijoi një kaos të vërtetë në fushën e lojës.
Shtuar më 13/09/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori