Momenti kur Cristiano Ronaldo u dëmtua (VIDEO)
Cristiano Ronaldo shënoi dy gola kundër Deportivos, por u largua nga loja para kohe për shkak të një dëmtimi.

Portugezi, që nuk shënonte që tri ndeshje dhe me këto dy gola ka shkuar vetëm në kuotën e gjashtë finalizimeve, por u lëndua në momentin kur realizoi të dytin personal dhe të gjashtin në fitoren prej 7-1 kundër Deportivos.

Ai përmes telefonit shikoi dëmtimin që pësoi në fytyrë, e që nuk arrinte ta besonte. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori