Momenti kur lojtari i Celta Vigos për pak sa nuk i nxierr syrin Zidane (VIDEO)
Zinedine Zidane mori me një goditje të dhimbshme në fytyrë në barazimin 2-2 ndaj Celta Vigo.

Francezi ishte afruar afër vijës së fushës për të dhënë disa urdhra kur rezultati ishte 1-1 kur ndodhi edhe incidenti fatkeq.

Mbrojtësi i Celta Vigo Joseph Aidoo ishte duke luftuar për topin me Toni Kross në minutën e 61-të por ai rrëshqiti dhe u rrëzua afër zonën ku qëndronte Zidane teksa këmbët e Aidoo u ngjitën ndërsa e goditën legjendën e Francës.


Shtuar më 17/02/2020, ora 20:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori