Monaco etiketon zëvendësuesin e Mbappes
Kylian Mbappe duket i vendosur që më në fund të largohet nga Monako për t'u bashkuar me PSG.

Dhe kampionët e Ligue 1 tashmë po planifikojnë zëvendësuesin e tij dhe ai vjen nga Premier Liga. Sulmuesi i Leicesterit Islam Slimani është nën radarin e Monakos. Sipas Sky Sports, Neëcastle dhe Watford gjithashtu janë të interesuar, përcjell Albeu.com.

Leicester nënshkroi me Slimanin nga Sporting Lisbonës për 29 milionë paund verën e kaluar. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2017, ora 15:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori