Monaco fitoi 3-2, por nuk u gëzua nga Mbappe
Fitorja e Monacos 3-2 kundër Toulouse mbrëmë u prish pas një dëmtimi të Kylian Mbappe në pjesën e dytë.

18-vjeçari është i lidhur me një lëvizje në Real Madrid dhe Barcelonë. Ai ​u largua nga fusha në minutën e 74 me një dëmtim në gju dhe u zëvendësua nga Allan Saint-Maximin, përcjell Albeu.com.

Ky mund të jetë mnjë moment i errët për karrierën e tij pasi akoma nuk dihet periudha gjatë të cilës ai do të mundgojë. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2017, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori