Monaco i bën nderë vetes dhe Manchesterit, duke i thënë jo PSg
Sipas njoftimeve në Francë, Monaco ka hedhur poshtë një ofertë nga PSG për mesfushorin Fabinho. Për lojtarin mbetet i interesuar Manchester United dhe oferta e tyre është 45 milionë.

Oferta në tavolinë besohet të jetë rreth 45 milion euro, e ngjashme me vlerësimin e Monakos për lojtarin, përcjell Albeu.com.

Por kampionët e Ligës 1 nuk duan t'i shesin një rivali dhe mund të lejojnë që ai të bashkohet me Unitedin për edhe më lirë. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori