Monaco kërkon të blejë përfundimssht Gelson Martins nga Atletico
Monaco kërkon të blejë përfundimsht Gelson Martins.

Futbollisti portugez po bën mjaft mirë me 3 gola dhe 1 asistim në 6 paraqitje në Ligue 1, por huazimi i dakorduar me Atletico Madrid nuk përfshin një mundësi për blerje të plotë.

Sipas Record, një ofertë prej 40 milionë mund të bindë spanjollët ta lenë të lirë mesfushorin. /albeu.com/
Shtuar më 15/03/2019, ora 09:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori