Monaco pas Soldados nëse ikën Falcao
Pëlqej
Monaco duket se e ka gjetur pasardhësin e Falcaos në rast të një largimi të mundshëm të këtij të fundit, dhe ai është Roberto Soldado.

Tottenham i mirëpret ofertat për spanjollin, por do të hiqte dorë nga ai në rast se nënshkruante me Wilfred Bonyn ose Welbeck. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori