Monchengladbach forcon vendin e katërt
Monchengladbach ka arritur një fitore mjaft të rëndësishmë në javën e 13 të Bundesligës gjermane 0-2 në fushën e Stuttgart.

Golat u shënuan nga Raffael (37’) dhe Wendt (73’).

Ekipi i Xhakës forcon në vendin e katërt me 25 pikë +4 nga Wolfsbug dhe -3 nga Leverkusen dhe Dortmund të cilat luajnë nesër.

Dortmund luan me Bayernin./albeu.com/
Shtuar më 22/11/2013, ora 23:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori