Monchi nis merkaton e Sevillas, synon sulmuesin e Milanit
Monchi u rikthyer sërish si drejtor sportiv te Sevilla pas dy vitesh dhe tashmë ai por përpiqet të bëjë një skuadër të denjë për të luftaur për tofe.

50-vjeçari për sezonin e ardhshëm ka piketuar Samuel Castillejo që aktivizohet te Milani.

Sipas mediave spanjolle, Monchi do të nisë shumë shpejtë bisedimet me drejtuesit e klubit nga Milanello dhe nëse palët arrijnë marrëveshjen për 24-vjeçarin do të ishte një rikthim në La Liga pasi më parë është aktivizuar me Villarreal.
Shtuar më 23/03/2019, ora 13:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori