Monchi pranë largimit, Roma synon Ausilion e Interit
Monchi duket gjithnjë e më pranë largimit nga Roma. Ai ka marrë një ofertë tunduese nga Arsenali dhe pritete të shkojë në Londër në fund të këtij sezonit.

E përditshmja italiane, "Corriere dello Sport" shkruan sot se Roma do të zëvendësojnë spanjollin me drejtorin sportiv të Interit Piero Ausilio.

Ausilio ka një eksperiencë të gjatë me Interi teksa është pjesë e zikaltrve qe nga viti 1997. /albeu.com/

Shtuar më 27/02/2019, ora 13:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori