Monchi pranë largimit, Roma synon të rikthejë Sabatinin
Zërat për një largim të drejtorit sportiv të Romës Monchi vazhdojnë të shtohen.

Spanjolli duhet ta mbyllë aventurën e tij me kryeqytetasit në fund të sezonit dhe kandidatët që mund ta zëvendësojnë te verdhekuqtë janë Piero Ausilio, i cili është pranë skadencës me Interin dhe Ëalter Sabatini.

Për 63-vjeçarin do të bëhej fjalë për një rikthim te Roma, pasi ka qënë drejtor sportiv nga viti 2011 deri në 2017.
Shtuar më 06/03/2019, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori