Montella: Atalanta meritoi më shumë
Vincenzo Montella, thotë se Atalantameritoi më shumë” edhe pse ishte skuadra e tij që shënoi fitore në udhëtim në takimin e mbrëmshëm.

“Ne kemi luajtur ndeshje më të mira se kjo, por sollëm në shtëpi tre pikët”.

Atalanta meritoi diçka më shumë, por ju po ashtu mblidhni pikë duke vuajtur dhe duke kaluar vështirësi. Mario Gomez do të shënojë në kohën kur ju më së paku e pritni, por në ndërkohë ai lufton fuqishëm për ekipin”.

“Cuadrado është një lojtar fundamental për ne, i cili mund të kalojë lojtarin përballë. Ai nuk është krejtësisht i relaksuar tani, por ai gjithmonë jep mundin e tij. Limiti i tij është se ai jo gjithmonë mund t’i kalojë gropat dhe gungat gjatë lojës”, ka thënë Montella për Sky Sport Italia.
Shtuar më 22/09/2014, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori