Montella: Jemi të zhgënjyer që nuk fituam
Pëlqej
Vincenzo Montella u shfaq i lumtur me ekipin pas barazimit të Sevillas kundër Manchester United, megjithëse duket pak i zhgënjyer me rezultatin.

"Jam krenar sepse ekipi ka treguar cilësi dhe karakter", tha fillimisht Montella.

"Ne kishim për të fituar, dhe për këtë arsye ne jemi të zhgënjyer për tifozët që ata kanë qenë të pabesueshëm sonte. Ka qenë një natë e mrekullueshme që mund të ketë qenë edhe më mirë ... por është gjithçka për të luajtur për tani", ishin fjalët e Montellas. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2018, ora 00:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori