Montolivo dhe Cristina e tij shijojnë plazhin e Miami-t (FOTO LAJM)

Ky vit është "pushim" për Riccardo Montolivon. Mesfushori i Milanit pësoi një dëmtim të rëndë para Botërorit dhe do të rikthehet vetëm në vitin 2015. Por kjo nuk e ka penguar që të shijojë në maksimum pushimet verore.

Bashkë me bashkëshorten e tij, Cristina De Pin italiani është duke pushuar në Miami të Shteteve të Bashkuara.

Në bazë të fotove që ka shpërndarë çifti dhe media të ndryshme Riccardo dhe Cristina duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit teksa shijojnë rërën dhe plazhin e oqeanit. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori