E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
Montolivo nuk largohet pa pasur ofertë për të
Presidenti i Fiorentinas, Cognigni ka deklaruar se nëse nuk vie oferta e duhur për Montolivon, ai nuk do largohet.Montolivo kërkohet nga ekipi i Milanit pasi Allegri ka shprehur simpati për të.

Dje gjatë një konference shtypi, presindenti i Fiorentinas Mario Cognigni ka deklaruar: "Gilardino dhe Vargas për momentin janë lojtar të Fiorentinas".

"Nëse ata largohen, do ti gjejmë zëvendësimet e duhura. Situata e Montolivos është e qartë, pa ofertën e duhur ai do mbetet këtu dhe do jetë i gatshëm për trajnerin tonë".shtoi Cognigni. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2011, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori