Morata: Fitore e bukur, por akoma nuk jemi në krye të tabelës
Morata tha pas fitores ndaj Leicester Cityt se ishte fitore e rëndësishme.

“Ishte e rëndësishme të fitojmë kështu. Kundër Leicesterit në këtë stadium është mjaft e vështirë për të fituar”.

Ishim në pozicion të mirë kur ishim 2-0, por kemi vuajtur deri në fund”.

“Tre pikë janë të mira, por më e rëndësishmja është që nuk jemi në vendin e parë dhe mezi po pres të ecim para në tabelë”, ka thënë Morata.
Shtuar më 10/09/2017, ora 11:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori