Morata i trembet Messit para ndeshjes me Barcelonën
Pëlqej
Alvaro Morata është një njohës i mirë i emocioneve në përballje me Barcelonën e Lionel Messit. Ai ka paralajmëruar bashkëlojtarët e tij se Lionel Messi do të jetë i pandalshëm në Champions League

Messi nuk mund ta ndalet dot, është një lojtar i jashtëzakonshëm...”, ka thënë Morata për Moviestar+.

Në përballjen e fundit me Chelsean, Messi nuk pati kujime të mira pasi e humbi penalltinë kundër tij në gjysmëfinale të vitit 2012. Atë sezon Barcelona u eleminua de këtë gabim Messi dhe ekipi i tij do kenë mundësinë ta ndreqin pas një jave. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 13:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori