Morata të hënën zyrtarizohet tek Manchester United
Real Madrid dhe Manchester United sipas The Sun kanë rënë dakord për shifrën e 64 milionë paund.

Sipas tabloidit britanik Murinho i ka premtuar numrin 9 në fanellën e djajve të kuq.

Morata nga ana tjetër dëshiron një ribashkim me Murinhon, i cili ishte trajneri që e aktivizoi për herë të parë me Real Madrid në ndeshjen ndaj Malagas. /albeu.com /
Shtuar më 10/06/2017, ora 19:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori