Morata te Milan? Ja çfarë thotë ylli i Realit për të ardhmen
Alvaro Morata ka folur pas fitores së Real Madrid-it të shtunën mbrëma në finalen e Ligës së Kampioneve. Sulmuesi i Los Blancos ka komentuar zërat për të ardhmen e tij.

“Jam shumë i lumtur këtu, është një ëndërr të luaj për këtë klub. Fituam Ligën e Kampioneve dhe nuk mendoj për asgjë tjetër, vetëm për këtë.

Milan? Më pëlqen Italia, por jam i lumtur këtu. këto janë thjeshtë zëra merkatoje. Në Itali Juventus është shtëpia ime e dytë", u shpreh Morata. /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2017, ora 13:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori