Morati: Hoze e beri Interin te madh
Albeu.com
Presidenti i skuadrës së Interit e ka përshëndetur skuadrën e tij dhe ka shprehur fjalët më të mira për trajnerin aktual të skuadrës, Hoze Morinjo. "Ky Inter është më i koncentruar dhe tani më ka mësuar të lërë pas hutinë.... Jam shum i kënaqur me këtë grup lojtarësh të cilët në çdo lojë dinë si të shprehin aftësitë e tyre në fushë".

Presidenti, në intervistën e dhënë nuk la pa faleminderuar dhe strategun Hoze Morinjo-n. "Dua të faleminderoj profesionalizmin e Hozes, që e bënë më të mirën për të motivuar lojtarët", përfundon italiani.
Shtuar më 10/02/2010, ora 23:23
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori