Morati kërcënon Interin
"Dua të paktën vendin tretë në kampionat, përndryshe do të ketë rrokadë", kanë qënë fjalët kërcënuese të presidentit të Inter, Massimo Morati, në prag të ndeshjes ndaj Lille.

Interi kryeson grupin në Ligën e Kampioneve por në kampionat po vuan dhe duhet të ngrejë kokën që të arrijë objektivat sezonalë. Për momentin, skuadra e drejtuar nga Klaudio Ranieri ndodhetvendet e fundi të rënditjes me vetëm 8 pikë të grumbulluara.

Ilaçi më i mirë për këtë skuadër është merkatoja dhe afrimi i lojtarëve cilësorë dhe jo kërcënimet e ashpra të presidentit Morati. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2011, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori