Moratti: Benitez ka besimin tim
Pëlqej
Massimo Moratti konfirmon akoma edhe njëherë besimin e tij tek trajneri Rafa Benitez. E ka bërë nga Palermo nga ku ka tërhequr edhe një çmim. “Edhe sikur të humbasim në Verona kundër Chievos, ka thënë, do të vazhdojmë përpara me të njëjtin staf dhe me të njëjtit persona. Është një ndeshje delikate, por jo deçizive. Në një moment jo të mirë duhet sakrifica e të gjithve për të dalë”, ka përfunduar Moratti.(albeu.com)
Shtuar më 21/11/2010, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori