Moratti beson tek Benitez
Pëlqej
“Nuk ndërrohet mëndje vetëm në një ditë”, kështu presidenti I Interit ka konfirmuar besimin tek tekniku I tij, Benitez, pasi ka dëgjuar Branca dhe të birin e tij Angleo Mario Moratti të cilët kishin biseduar më parë me Benitez.”Ishte një takim pune si ato që shpresoj Benitez ti ketë çdo ditë me mjekun, Brancan dhe me të tjerë. Këtë gjë e bëntë edhe Mourinho”,ka mbyllur fjalën e tij presidenti.(albeu.com)
Shtuar më 18/11/2010, ora 11:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori