Moratti: E rëndësishme të fitojmë me Twenten
Pëlqej
Dy ditë nga gara që vlen sa një sezon i tërë, dhe një ditë pas humbjes në Verona kundër Chievos, presidenti i Interit, Massimo Moratti, vihet në krah të teknikut të tij Rafa Benitez dhe sqaron çdo këndvështrim për këtë pozicion. “Benitez, thotë presidenti, ka besimin tim. Sigurisht është e rëndësishme të fitojmë ndeshjen e Champions Leagues të mërkurën kundër Twentes. Po kalojmë një moment shumë negative, kemi shumë dëmtime por gjithsesi pres një reagim nga skuadra.(albeu.com)
Shtuar më 22/11/2010, ora 12:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori