Moratti: Juve e ka fituar titullin, s'ka rivalë
Interi është dorëzua që në fillimin e garës për titull në Itali, dhe këtë gjë e deklaron as më pak por ish presidenti Moratti.

“Këtë vit për Juventusin do të jetë një shëtitje fitimi i titullit”,deklaron për Radio Deejay Morati.

“Vendimi u mor me vonesë, sepse dukej qartë që Mançini ishte drejt largimit, në një situatë të ndërlikuar me drejtuesit. De Bur? Një trajner serioz, profesionist. Është e vështirë ta gjykojmë që tani, me 2 ndeshje. Problemi i vërtetë është që e morëm në sekondën e fundit.

Shtuar më 03/09/2016, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori