Moratti: Nuk varemi nga Eto'o
“Nuk mendoj se Interi është i varur nga Eto’o. Thuhej edhe kur tek ne ishte Ibrahimovic dhe me të ne fituam dy kampionate”. I intervistuar si çdo të hënë nga gazetarët Massimo Moratti kthehet edhe njëherë tek ndeshja kundër Cagliarit. “Kam parë një skuadër të mirë, me një karakter të duhur për të fituar”, dhe ai përjashton mundësinë që skuadra e Benitezit është e varur prej Eto’o.

Më pas diçka edhe për Messin. “ Është një pikë mbërritje për çdo klub por është shumë e vështirë të kryhet ky operacion”.(albeu.com)
Shtuar më 18/10/2010, ora 11:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori