Moratti: Rafa asnjëherë në diskutim
Pëlqej
“Duhet të përballemi në çdo ndeshje me më shumë vendosmëri në mënyrë që të bëjmë sa më shumë pikë edhe në kampionat”. E ka thënë presidenti I Interit Moratti gjatë një shfaqje që është mbajtur në Milano. “Benitez ka të drejtë që mbron punën e tij. Ai është një person inteligjent dhe di sit ë përshtatet në situate. Është një provë që duhet të japë në mënyrë që të arrijë rezultate. Trajnerin nuk e vija në diskutim më parë dhe jo më tani”, përfundon ai.(albeu.com)
Shtuar më 25/11/2010, ora 21:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori