Moratti, Sneijder nuk largohet
Moratti insiston se Sneijder nuk do te lëvizë askund, pavarësisht spekulimeve që e lidhin atë me Manchester Unidet, Manchester City dhe së fundmi me Arsenalin, i cili thuhet se do të ofrojë 30 milion euro.

Moratti tha për të përditshmen italiane Sportmediaset se Sneijder tashmë nuk ka ndërmend të largohet nga ekipi zikaltër.

"Jo, ai do të qëndrojë me ne, të gjitha çka shkruhen janë spekulime, lojtari dëshiron të qëndrojë dhe këtë e ka pranuar vetë mefsushori holandez", tha Moratti.

Sneijder disa ditë më parë sihte lidhur me disa spekulime rreth kalimit të tij tek ekipi i Arsenalit pasi shtypi anglez raportonte se Arsenali ishte i gatshëm për ta transferuar mesfushorin holandez në Emirates Stadium. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2011, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori