Moratti: Të rikuperojmë shpejt, pa menduar për merkaton
Pëlqej
Nata ka qetësuar pjesërisht nervat e Massimo Morattit, i cili ishte shumë i hidhëruar pas humbjes në derbi. “Ishte një ndeshje e shëmtuar, nuk e them vetëm sepse kemi humbur”, ka deklaruar padroni i cili i kthehet kritikave për Benitezin. “ I ka cilësitë dhe eksperiencën për të dalë nga kjo situatë pa u dashur të pritet muaji Janar për të ndërhyrë në merkato. Për merkaton kam dakort, thotë Moratti, por më duhet të kuptoj nëse vërtet na shërben për diçka.(albeu.com)
Shtuar më 15/11/2010, ora 14:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori