Moratti: Tentova të transferoja Messin te Interi
Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti ka zbuluar se në të kaluarën tentoi të transferonte Lionel Messin nga Barcelona.

“Unë u përpoqa ta marr Messin. E doja atë, por e dija që Barcelona kishte bërë të pamundurën për ta shëruar dhe më pas për ta rritur si talent.


“E lashë vetëm dhe Messi e di se unë kam qenë gjithmonë mirënjohës për këtë”, përfundoi presidenti legjendar i Interit.

Shtuar më 06/02/2020, ora 19:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori