Morën Coutinho-n, "pritet" koka e parë tek Barça
Barcelona tani zyrtarisht ka konfirmuar se ish-sulmuesi i Everton dhe Milanit, Gerard Deulofeu nuk është më pjesë e planeve të klubit.

Menjëherë pas nënshkrimit me Philippe Coutinhon, drejtuesit katalanas i kanë treguar derën iberikut.

“Ne kemi shumë lojtarë në skuadrën tonë, disa janë pjesë e planeve tona të tjerët nuk janë. Deulofeu është një nga këta lojtarë qe nuk kë pjesë e projektit”, tha Drejtori i Barcelonës Guillermo Amor i tha Bein Sport.

Shtuar më 08/01/2018, ora 13:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori