Mos e humbisni golazon e Deulofeu-t (VIDEO)
Gerard Deulofeu, një nga talentet më të mëdha të futbollit spanjoll, prodhim i "La Masias", akademia e futboll klub Barcelonës, ditët e fundit është në tratativa për të rinovuar kontratën me Blaugranat. Por, ka shumë ekipe që mezi po presin t′ia vjedhin katalanasve talentin e tyre.

Dhe me siguri lufta për shërbimet e tij do të jetë shumë e ashpër, mbi të gjitha pas golazos që ka shënuar në ndeshjen mes Spanjë U-20 dhe Getafes. /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2013, ora 15:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori