Mos i dil kurrë përpara Ibrahimoviçit (VIDEO)
Zlatan Ibrahimoviçit nuk i pëlqen të preket nga futbollistët kundërshtarë dhe këtë gjë e ka treguar së fundmi në ndeshjen e Champions League Ajax-PSG.

Pasi e pa në një mënyrë aspak miqësore lojtarin austriak Rubin Okotie, ylli suedez ka dhënë një shembull të ri, ndërsa Ricardo van Rhijn-it ia dha përgjigjen fizikisht.

Kështu që, mendohu dy herë para se ti dilni përpara gjigandit Zlatan Ibrahimoviç. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2014, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori