Mos i humbisni: Provimi i Suarez një mashtrim, shpërthejnë memet në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Sapo u përhap lajmi për provimin e Suarezrezultoi i manipuluar në Universitetin e Perugia, rrjetet sociale u lëshuan me meme dhe ironi të ndryshme.

Mos i humbisni. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2020, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori