Mos u habisni nga shpenzimet e United, ata sapo kanë filluar
Jose Mourinho
Jose Mourinhos ende i kanë mbetur 100 milionë paund për të shpenzuar në këtë verë.

Mourinho tashmë ka shpenzuar 75 million paund për Romelu Lukaku dhe 30 millionë për Vincent Lindelof - por ai është shumë larg. Ndërsa United vazhdon të ndjekë emra të rinj, The Sun raporton se ata ende kanë një buxhet prej 100 milionësh për të shpenzuar, përcjell Albeu.com.

Pëlqime të Eric Dier, Radja Nainggolan dhe Ivan Perisic janë të lidhura ngushtë me një lëvizje në Old Trafford përpara mbylljes së merkatos. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2017, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori