Mosha se ndal Ronaldon
Pëlqej
Jorge Valendano është shprehur se Ronaldo nuk do të ndikohet nga mosha, ai do të luaj në nuvele të larta edhe për shumë sezone.


"Mosha normalisht ndikon tek lojtarët, por Ronaldo është i veçantë. Ronaldo mund të luajë në të gjitha pozicionet e sulmit dhe është në të njëjtin nivel tek të gjitha, mendoj se është i vetmi në botë që mund ta bëj këtë", u shpreh Valendano

Ronaldo ka shënuar 10 gola në 5 ndeshje në La Liga dhe 1 gol në Champions.
Shtuar më 29/09/2014, ora 14:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori