Nuk ndalet koronavirusi në Itali, vetëm sot u ka marrë jetën 837 njerëzve
MotoGP, moti i keq anulon provat zyrtare
Albeu.com
Anulohen provat zyrtare te Cmimit te Madh te Japonise ne MotoGP per shkak te reshjeve te dendura te shiut.Pole Position u caktua sipas koheve te arritura ne provat e lira.

Keshtu, ne gare Valentino Rossi do te niset i pari, pasi tij Casey Stoner dhe nga vendi i trete do te startoje spanjolli Jorge Lorenzo
Shtuar më 25/04/2009, ora 22:37
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori